Brak terminuBZP
Zakup i dostawa sprzętu informatycznego w ramach projektu Cyberbezpieczna Lubrza
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy284 868,00 PLN
Liczba złożonych ofert3Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta284 868,00 PLN
Najdroższa oferta318 852,90 PLN
Taniej od najdroższej33 984,90 PLN11% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+12%
284 868,00 PLN
najtańsza · wybrana318 852,90 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana318 852,90 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 28.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Lubrza). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajDostawy
Branża (CPV)48822000-6 — Serwery komputerowe
Numer ogłoszenia2026/BZP 00412641
Data publikacji28.08.2026 13:35
Kody CPV
48822000-6Serwery komputerowe
48800000-6Systemy i serwery informacyjne
30234500-3Pamięci do przechowywania danych
35100000-5Urządzenia awaryjne i zabezpieczające
48823000-3Serwery plików
48820000-2Serwery
48440000-4Pakiety oprogramowania do analizy finansowej i rachunkowości/księgowości
48730000-4Pakiety oprogramowania zabezpieczającego
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu29.07.2026
- Wynik postępowania (ta strona)28.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-a5215e37-e8a2-422f-86f3-1968598bc9e3