Brak terminuBZP
Zakup implantów ortopedycznych, implantów do zabiegów neurochirurgicznych, endoprotez oraz narzędzi medycznych – powtórka II
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy536 177,88 PLN
Liczba złożonych ofert1Niska konkurencja
Najtańsza oferta7 776,00 PLN
Najdroższa oferta235 872,00 PLN
Taniej od najdroższej228 096,00 PLN97% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+2933%
7 776,00 PLN
najtańsza235 872,00 PLN
najdroższa
najtańsza235 872,00 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
NazwaSzpital Ogólny w Wysokiem Mazowieckiem
MiastoWysokie Mazowieckie
WojewództwoPodlaskie
NIP7221334542
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Wysokie Mazowieckie). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajDostawy
Branża (CPV)33183100-7 — Implanty ortopedyczne
Numer ogłoszenia2026/BZP 00414598
Data publikacji31.08.2026 13:47
Kody CPV
33183100-7Implanty ortopedyczne
33141770-8Medycyna i laboratorium
33184100-4Implanty chirurgiczne
33162200-5Przyrządy używane na salach operacyjnych
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu09.07.2026
- Wynik postępowania (ta strona)31.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-9e7ad4a7-3fef-4e19-8ad6-6eae1adb969c