Brak terminuBZP
Zakup i montaż lamp solarnych na terenie gminy Jabłonna Lacka
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy348 139,20 PLN
Liczba złożonych ofert7Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta348 139,20 PLN
Najdroższa oferta783 246,00 PLN
Taniej od najdroższej435 106,80 PLN56% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+125%
348 139,20 PLN
najtańsza · wybrana783 246,00 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana783 246,00 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Jabłonna Lacka). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajDostawy
Branża (CPV)31520000-7 — Lampy i oprawy oświetleniowe
Numer ogłoszenia2026/BZP 00415884
Data publikacji01.09.2026 11:13
Kody CPV
31520000-7Lampy i oprawy oświetleniowe
31527200-8Oświetlenie zewnętrzne
45316100-6Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego
45310000-3Roboty instalacyjne elektryczne
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu22.07.2026
- Wynik postępowania (ta strona)01.09.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-678dfa8e-4bd5-4b83-a710-b5b77542d07e