Brak terminuBZP
Wykonanie w formule zaprojektuj i wybuduj budynku hali garażowej na Polu Doświadczalno-Wdrożeniowym LODR
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy1 579 000,00 PLN
Liczba złożonych ofert2Niska konkurencja
Najtańsza oferta1 579 000,00 PLN
Najdroższa oferta2 043 172,63 PLN
Taniej od najdroższej464 172,63 PLN23% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+29%
1 579 000,00 PLN
najtańsza · wybrana2 043 172,63 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana2 043 172,63 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
NazwaLubelski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Końskowoli
MiastoKońskowola
WojewództwoLubelskie
NIP7160014150
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Końskowola). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajRoboty budowlane
Branża (CPV)45000000-7 — Roboty budowlane
Numer ogłoszenia2026/BZP 00416671
Data publikacji01.09.2026 14:10
Kody CPV
45000000-7Roboty budowlane
71220000-6Usługi projektowania architektonicznego
45310000-3Roboty instalacyjne elektryczne
45111300-1Roboty rozbiórkowe
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu16.07.2026
- Wynik postępowania (ta strona)01.09.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-528f58b8-10c3-4798-901c-1fa5731fde41