Brak terminuBZP
Roboty budowlano-montażowe na obiekcie - adaptacja przestrzeni na pomieszcz. biurowe w Sali Obsługi Mieszkańców w budynku Urzędu m.st. W-wy dla Dzielnicy Bielany przy ul. S. Żeromskiego 29 w Warszawie
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy509 000,00 PLN
Liczba złożonych ofert14Wysoka konkurencja
Najtańsza oferta509 000,00 PLN
Najdroższa oferta803 452,78 PLN
Taniej od najdroższej294 452,78 PLN37% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+58%
509 000,00 PLN
najtańsza · wybrana803 452,78 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana803 452,78 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
NazwaMiasto Stołeczne Warszawa - Dzielnica Bielany
MiastoWarszawa
WojewództwoMazowieckie
NIP01525964000041
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Warszawa). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajRoboty budowlane
Branża (CPV)45000000-7 — Roboty budowlane
Numer ogłoszenia2026/BZP 00416994
Data publikacji01.09.2026 15:56
Kody CPV
45000000-7Roboty budowlane
45111300-1Roboty rozbiórkowe
45310000-3Roboty instalacyjne elektryczne
45410000-4Tynkowanie
45430000-0Pokrywanie podłóg i ścian
45442100-8Roboty malarskie
45453000-7Roboty remontowe i renowacyjne
45421100-5Roboty budowlane
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu24.06.2026
- Wynik postępowania (ta strona)01.09.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-35221cde-b2ab-4286-947f-5c3a4c829a5b