Brak terminuBZP
Dostawa aparatury kontrolno-pomiarowej dla 42. Bazy Lotnictwa Szkolnego oraz 4. Wojskowego Ośrodka Metrologii w 2026 roku
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy447 767,86 PLN
Liczba złożonych ofert3Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta1 584,24 PLN
Najdroższa oferta302 334,00 PLN
Taniej od najdroższej300 749,76 PLN99% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+18984%
1 584,24 PLN
najtańsza302 334,00 PLN
najdroższa
najtańsza302 334,00 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Radom). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajDostawy
Branża (CPV)38500000-0 — Aparatura kontrolna i badawcza
Numer ogłoszenia2026/BZP 00418487
Data publikacji02.09.2026 13:09
Kody CPV
38500000-0Aparatura kontrolna i badawcza
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu08.07.2026
- Wynik postępowania (ta strona)02.09.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-f2d5e8e3-6497-4db0-aecd-8fb8719fbc6c