Brak terminuBZP
Budowa systemu sygnalizacji pożaru w budynku laboratoryjno-biurowym przy ul. Obywatelskiej 13 w Lublinie - w formule „zaprojektuj i wybuduj"
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy355 706,60 PLN
Liczba złożonych ofert3Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta295 200,00 PLN
Najdroższa oferta429 715,88 PLN
Taniej od najdroższej134 515,88 PLN31% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+46%
295 200,00 PLN
najtańsza429 715,88 PLN
najdroższa
najtańsza429 715,88 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
NazwaInspekcja Ochrony Środowiska Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska w Lublinie
MiastoLublin
WojewództwoLubelskie
NIP7121005968
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Lublin). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajRoboty budowlane
Branża (CPV)45000000-7 — Roboty budowlane
Numer ogłoszenia2026/BZP 00422021
Data publikacji04.09.2026 08:26
Kody CPV
45000000-7Roboty budowlane
71000000-8Architektura i inżynieria
71320000-7Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
71242000-6Architektura i inżynieria
71245000-7Architektura i inżynieria
44482000-2Urządzenia przeciwpożarowe
45300000-0Roboty instalacyjne w budynkach
45310000-3Roboty instalacyjne elektryczne
45311000-0Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45314300-4Instalowanie infrastruktury okablowania
45316200-7Instalowanie urządzeń sygnalizacyjnych
45343000-3Roboty instalacyjne przeciwpożarowe
45312100-8Instalowanie przeciwpożarowych systemów alarmowych
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu28.07.2026
- Wynik postępowania (ta strona)04.09.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-57010889-b04f-4754-ad95-82d7eb8141ac