Brak terminuBZP
Remont nawierzchni drogi wojewódzkiej nr 406 na odcinku Piątkowice Jasienica Dolna, od km 8+697 do km 9+984”
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy1 879 076,49 PLN
Liczba złożonych ofert10Wysoka konkurencja
Najtańsza oferta1 879 076,49 PLN
Najdroższa oferta3 884 269,13 PLN
Taniej od najdroższej2 005 192,64 PLN52% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+107%
1 879 076,49 PLN
najtańsza · wybrana3 884 269,13 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana3 884 269,13 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 27.04.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
NazwaZarząd Dróg Wojewódzkich w Opolu z up. Województwa Opolskiego
MiastoOpole
WojewództwoOpolskie
NIP7542557300
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Opole). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajRoboty budowlane
Branża (CPV)45233000-9 — Roboty budowlane
Numer ogłoszenia2026/BZP 00228938
Data publikacji05.05.2026 12:51
Kody CPV
45233000-9Roboty budowlane
45000000-7Roboty budowlane
45100000-8Przygotowanie terenu pod budowę
45111000-8Roboty budowlane
45111230-9Roboty w zakresie stabilizacji gruntu
45220000-5Roboty inżynieryjne i budowlane
45233120-6Roboty w zakresie budowy dróg
45233140-2Roboty drogowe
45233290-8Instalowanie znaków drogowych
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu16.03.2026
- Wynik postępowania (ta strona)05.05.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-02db8092-3c8c-4523-97bb-07530b16433f