Brak terminuBZP
Dostawa aparatury kontrolno-pomiarowej wraz z układem sterowania instalacją
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy921 270,00 PLN
Liczba złożonych ofert1Niska konkurencja
Najtańsza oferta921 270,00 PLN
Najdroższa oferta921 270,00 PLN
Data zawarcia umowy: 29.05.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
NazwaSieć Badawcza Łukasiewicz - Instytut Chemii Przemysłowej imienia Profesora Ignacego Mościckiego
MiastoWarszawa
WojewództwoMazowieckie
NIP5252836114
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Warszawa). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajDostawy
Branża (CPV)38500000-0 — Aparatura kontrolna i badawcza
Numer ogłoszenia2026/BZP 00269606
Data publikacji01.06.2026 09:55
Kody CPV
38500000-0Aparatura kontrolna i badawcza
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu08.05.2026
- Wynik postępowania (ta strona)01.06.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-7c880636-312c-4d2e-89d7-454aa6d21c2a