Brak terminuBZP
Dostawa sprzętu medycznego – systemu chłodzenia skóry głowy pacjenta podczas chemioterapii dla WS-SPZOZ w Zgorzelcu
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy257 353,20 PLN
Liczba złożonych ofert1Niska konkurencja
Najtańsza oferta257 353,20 PLN
Najdroższa oferta257 353,20 PLN
Data zawarcia umowy: 01.06.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
NazwaWIELOSPECJALISTYCZNY SZPITAL - SAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ W ZGORZELCU
MiastoZgorzelec
WojewództwoDolnośląskie
NIP6151706942
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Zgorzelec). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajDostawy
Branża (CPV)33100000-1 — Urządzenia medyczne
Numer ogłoszenia2026/BZP 00271657
Data publikacji02.06.2026 09:19
Kody CPV
33100000-1Urządzenia medyczne
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu08.05.2026
- Wynik postępowania (ta strona)02.06.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy z możliwością negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-be4e2a50-b2e1-4dc5-8026-1e1ce06d0b8b