Brak terminuBZP
Remonty bieżące dróg, chodników i placów na terenie Gminy Prószków w roku 2026
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy681 055,87 PLN
Liczba złożonych ofert2Niska konkurencja
Najtańsza oferta681 055,87 PLN
Najdroższa oferta832 568,24 PLN
Taniej od najdroższej151 512,37 PLN18% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+22%
681 055,87 PLN
najtańsza · wybrana832 568,24 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana832 568,24 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 09.06.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Prószków). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajRoboty budowlane
Branża (CPV)45233220-7 — Roboty w zakresie nawierzchni dróg
Numer ogłoszenia2026/BZP 00282848
Data publikacji10.06.2026 11:10
Kody CPV
45233220-7Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45100000-8Przygotowanie terenu pod budowę
45233222-1Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu29.04.2026
- Wynik postępowania (ta strona)10.06.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-54be2947-eb63-41d7-93ec-3466e983b5e5