Brak terminuBZP
Usługa psychologa świadczącego pomoc psychologiczną dla dzieci i młodzieży w podziale na 4 części
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy468 000,00 PLN
Liczba złożonych ofert1Niska konkurencja
Najtańsza oferta156 000,00 PLN
Najdroższa oferta156 000,00 PLN
Data zawarcia umowy: 10.06.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Warszawa). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajUsługi
Branża (CPV)85121270-6 — Usługi psychiatryczne lub psychologiczne
Numer ogłoszenia2026/BZP 00288710
Data publikacji12.06.2026 14:54
Kody CPV
85121270-6Usługi psychiatryczne lub psychologiczne
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu29.04.2026
- Wynik postępowania (ta strona)12.06.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-896be6e7-c385-4864-8fd7-08760ad2827e