Brak terminuBZP
Sprzedaż i dostawa kruszywa kamiennego łamanego do wzmocnienia nawierzchni dróg na terenie gminy Dobrzyń nad Wisłą
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy225 340,00 PLN
Liczba złożonych ofert5Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta206 520,00 PLN
Najdroższa oferta332 100,00 PLN
Taniej od najdroższej125 580,00 PLN38% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+61%
206 520,00 PLN
najtańsza332 100,00 PLN
najdroższa
najtańsza332 100,00 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 15.06.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Dobrzyń nad Wisłą). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajDostawy
Branża (CPV)14210000-6 — Górnictwo i chemikalia
Numer ogłoszenia2026/BZP 00290452
Data publikacji15.06.2026 13:40
Kody CPV
14210000-6Górnictwo i chemikalia
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu08.05.2026
- Wynik postępowania (ta strona)15.06.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-f22e39b0-26d8-4cad-bf23-89dcd99cd6eb