Brak terminuBZP
Dostawa trenażerów stomatologicznych w ramach realizacji projektu: PRU UMED - Poprawa warunków studiowania w Uniwersytecie Medycznym w Łodzi...
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy52 890,00 PLN
Liczba złożonych ofert2Niska konkurencja
Najtańsza oferta52 890,00 PLN
Najdroższa oferta77 138,22 PLN
Taniej od najdroższej24 248,22 PLN31% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+46%
52 890,00 PLN
najtańsza · wybrana77 138,22 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana77 138,22 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 26.05.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Łódź). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajDostawy
Branża (CPV)34152000-7 — Symulatory szkoleniowe
Numer ogłoszenia2026/BZP 00293020
Data publikacji16.06.2026 14:19
Kody CPV
34152000-7Symulatory szkoleniowe
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu11.05.2026
- Wynik postępowania (ta strona)16.06.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-83a9d7e0-cea2-48e7-b156-310ea8d01159