Brak terminuBZP
Dostawa materiałów zużywalnych, odczynników i części zamiennych do aparatury laboratoryjnej z podziałem na 11 części dla Łukasiewicz-PORT na podstawie umowy ramowej.
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy38 021,48 PLN
Liczba złożonych ofert2Niska konkurencja
Najtańsza oferta1 715,55 PLN
Najdroższa oferta30 427,48 PLN
Taniej od najdroższej28 711,93 PLN94% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+1674%
1 715,55 PLN
najtańsza30 427,48 PLN
najdroższa
najtańsza30 427,48 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 29.04.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
NazwaSieć Badawcza Łukasiewicz - PORT Polski Ośrodek Rozwoju Technologii
MiastoWrocław
WojewództwoDolnośląskie
NIP8943140523
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Wrocław). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajDostawy
Branża (CPV)38437110-1 — Końcówki pipet
Numer ogłoszenia2026/BZP 00294799
Data publikacji17.06.2026 12:45
Kody CPV
38437110-1Końcówki pipet
38900000-4Różne przyrządy do badań lub testowania
33696500-0Odczynniki laboratoryjne
38000000-5Sprzęt laboratoryjny
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu21.04.2026
- Wynik postępowania (ta strona)17.06.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-80b760e7-9443-4242-acc8-fde3bc91f744