Brak terminuBZP
Kompleksowe zabezpieczenie od strony technicznej przebiegu imprezy oraz występu wykonawców w czasie miejskiej imprezy plenerowej „Motoserce Rock piknik 2026” – Park Kultury i Wypoczynku Mazowsze
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy59 040,00 PLN
Liczba złożonych ofert3Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta59 040,00 PLN
Najdroższa oferta85 792,50 PLN
Taniej od najdroższej26 752,50 PLN31% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+45%
59 040,00 PLN
najtańsza · wybrana85 792,50 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana85 792,50 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 16.06.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Pruszków). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajUsługi
Branża (CPV)79952000-2 — Usługi w zakresie organizacji imprez
Numer ogłoszenia2026/BZP 00294842
Data publikacji17.06.2026 12:54
Kody CPV
79952000-2Usługi w zakresie organizacji imprez
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu14.05.2026
- Wynik postępowania (ta strona)17.06.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-a4bd62e9-b4de-4cf5-8f25-855c159836bd