Brak terminuBZP
Budowa i modernizacja oczyszczalni ścieków” - Etap VII: Budowa farmy fotowoltaicznej wraz z infrastrukturą
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy912 196,17 PLN
Liczba złożonych ofert4Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta912 196,17 PLN
Najdroższa oferta1 187 608,05 PLN
Taniej od najdroższej275 411,88 PLN23% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+30%
912 196,17 PLN
najtańsza · wybrana1 187 608,05 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana1 187 608,05 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 15.06.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Świerklany). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajRoboty budowlane
Branża (CPV)45310000-3 — Roboty instalacyjne elektryczne
Numer ogłoszenia2026/BZP 00295691
Data publikacji17.06.2026 18:37
Kody CPV
45310000-3Roboty instalacyjne elektryczne
38424000-3Urządzenia pomiarowe i sterujące
45231000-5Roboty budowlane
45300000-0Roboty instalacyjne w budynkach
45311000-0Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45315700-5Instalowanie stacji rozdzielczych
71323100-9Usługi projektowania systemów zasilania energią elektryczną
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu02.04.2026
- Wynik postępowania (ta strona)17.06.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-d80474d1-3ea0-415c-8ef8-43b1631a9f29