Brak terminuBZP
Bieżące utrzymanie chodników w sezonie 2026/2027 w części wschodniej miasta Rzeszowa
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy1 181 095,44 PLN
Liczba złożonych ofert4Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta1 181 095,44 PLN
Najdroższa oferta1 181 095,44 PLN
Data zawarcia umowy: 17.06.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Rzeszów). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajRoboty budowlane
Branża (CPV)45233141-9 — Roboty w zakresie konserwacji dróg
Numer ogłoszenia2026/BZP 00299432
Data publikacji19.06.2026 13:16
Kody CPV
45233141-9Roboty w zakresie konserwacji dróg
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu12.03.2026
- Wynik postępowania (ta strona)19.06.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy z możliwością negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-a08e8974-8f79-47bd-9e99-cf38a6c8eee3