Brak terminuBZP
Wykonanie robót budowlanych w zakresie przebudowy drogi leśnej nr 04-21-0022 oraz remontu drogi leśnej nr 04-21-0048/1 w leśnictwie Przyjemek
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy1 660 201,14 PLN
Liczba złożonych ofert8Wysoka konkurencja
Najtańsza oferta766 092,24 PLN
Najdroższa oferta1 429 893,99 PLN
Taniej od najdroższej663 801,75 PLN46% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+87%
766 092,24 PLN
najtańsza1 429 893,99 PLN
najdroższa
najtańsza1 429 893,99 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 03.12.2025
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
NazwaPAŃSTWOWE GOSPODARSTWO LEŚNE LASY PAŃSTWOWE NADLEŚNICTWO SIENIAWA
MiastoSieniawa
WojewództwoPodkarpackie
NIP7940003363
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Sieniawa). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajRoboty budowlane
Branża (CPV)45233000-9 — Roboty budowlane
Numer ogłoszenia2025/BZP 00574061
Data publikacji03.12.2025 14:24
Kody CPV
45233000-9Roboty budowlane
45100000-8Przygotowanie terenu pod budowę
45233120-6Roboty w zakresie budowy dróg
45233220-7Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45232452-5Roboty odwadniające
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu05.11.2025
- Wynik postępowania (ta strona)03.12.2025
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoZamawiający publiczny — inny
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-e48f1a3a-a759-4ef5-bf4c-619902c3c9b3