Brak terminuBZP
Dostawa informatycznych programów specjalistycznych wraz z licencjami producentów oraz dostawa subskrypcji dla oprogramowań – wymienionych w tabelach asortymentowo-cenowych nr 1-12 w formularzu ofert.
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy229 999,88 PLN
Liczba złożonych ofert2Niska konkurencja
Najtańsza oferta1 600,00 PLN
Najdroższa oferta123 049,20 PLN
Taniej od najdroższej121 449,20 PLN99% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+7591%
1 600,00 PLN
najtańsza123 049,20 PLN
najdroższa
najtańsza123 049,20 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 18.11.2025
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Wrocław). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajDostawy
Branża (CPV)48000000-8 — Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
Numer ogłoszenia2025/BZP 00590230
Data publikacji10.12.2025 14:14
Kody CPV
48000000-8Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu03.10.2025
- Wynik postępowania (ta strona)10.12.2025
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-c94aef36-8067-405a-b300-3d32f48d79de