Brak terminuBZP
Usługi świadczone przez lekarzy uprawnionych do wykonywania zadań służby medycyny pracy w poradni badań profilaktycznych Nadwiślańskiego Oddziału Straży Granicznej
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy836 000,00 PLN
Liczba złożonych ofert1Niska konkurencja
Najtańsza oferta420,00 PLN
Najdroższa oferta420,00 PLN
Data zawarcia umowy: 24.03.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
NazwaNADWIŚLAŃSKI ODDZIAŁ STRAŻY GRANICZNEJ IM. POWSTANIA WARSZAWSKIEGO
MiastoWarszawa
WojewództwoMazowieckie
NIP5222735986
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Warszawa). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajUsługi
Branża (CPV)85121000-3 — Usługi medyczne
Numer ogłoszenia2026/BZP 00178971
Data publikacji31.03.2026 12:14
Kody CPV
85121000-3Usługi medyczne
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu04.03.2026
- Wynik postępowania (ta strona)31.03.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-ad9d8b11-0f64-4a4d-a24e-5592110de7bb