Brak terminuBZP
"Usługa transportu, montażu i demontażu ekspozycji (wystaw) IPN" BAG-15/26
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy15 962,00 PLN
Liczba złożonych ofert2Niska konkurencja
Najtańsza oferta15 962,00 PLN
Najdroższa oferta37 924,00 PLN
Taniej od najdroższej21 962,00 PLN58% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+138%
15 962,00 PLN
najtańsza · wybrana37 924,00 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana37 924,00 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 01.04.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
NazwaInstytut Pamięci Narodowej - Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu
MiastoWarszawa
WojewództwoMazowieckie
NIP5252180487
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Warszawa). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajUsługi
Branża (CPV)60000000-8 — Usługi transportowe (z wyłączeniem transportu odpadów
Numer ogłoszenia2026/BZP 00181108
Data publikacji01.04.2026 12:21
Kody CPV
60000000-8Usługi transportowe (z wyłączeniem transportu odpadów
45223800-4Montaż i wznoszenie gotowych konstrukcji
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu26.02.2026
- Wynik postępowania (ta strona)01.04.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-8fdde707-e745-4ddf-a77b-0c399b65e6d2