Brak terminuBZP
Kompleksowe świadczenie usługi prania na potrzeby Instytutu Matematycznego PAN z podziałem na zadania
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy13 111,80 PLN
Liczba złożonych ofert3Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta13 111,80 PLN
Najdroższa oferta22 730,40 PLN
Taniej od najdroższej9 618,60 PLN42% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+73%
13 111,80 PLN
najtańsza · wybrana22 730,40 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana22 730,40 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 10.04.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Warszawa). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajUsługi
Branża (CPV)98310000-9 — Usługi prania i czyszczenia na sucho
Numer ogłoszenia2026/BZP 00198243
Data publikacji14.04.2026 15:42
Kody CPV
98310000-9Usługi prania i czyszczenia na sucho
98311000-6Usługi odbierania prania
98315000-4Usługi prasowania
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu13.03.2026
- Wynik postępowania09.04.2026
- Wynik postępowania (ta strona)14.04.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy z możliwością negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-b2dbc101-2a55-479b-8a53-43e775a567e5