Brak terminuBZP
Usługa cateringowa na potrzeby Lubelskiego Centrum Konferencyjnego w Lublinie
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy413 962,50 PLN
Liczba złożonych ofert5Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta413 962,50 PLN
Najdroższa oferta550 605,00 PLN
Taniej od najdroższej136 642,50 PLN25% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+33%
413 962,50 PLN
najtańsza · wybrana550 605,00 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana550 605,00 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 15.04.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Lublin). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajUsługi
Branża (CPV)55520000-1 — Usługi dostarczania posiłków
Numer ogłoszenia2026/BZP 00200416
Data publikacji15.04.2026 14:56
Kody CPV
55520000-1Usługi dostarczania posiłków
55320000-9Usługi podawania posiłków
55321000-6Usługi przygotowywania posiłków
55400000-4Usługi podawania napojów
55521200-0Usługi dowożenia posiłków
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu17.03.2026
- Wynik postępowania (ta strona)15.04.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-4898fd20-1a05-4c5a-9fc0-bfa7f591efe6