Brak terminuBZP
Odbiór i transport odpadów komunalnych oraz eksploatacja pojemników na obiektach MOSiR w Radomiu 2026/2027
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy213 402,60 PLN
Liczba złożonych ofert3Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta7 765,20 PLN
Najdroższa oferta93 668,40 PLN
Taniej od najdroższej85 903,20 PLN92% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+1106%
7 765,20 PLN
najtańsza93 668,40 PLN
najdroższa
najtańsza93 668,40 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 17.04.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
NazwaMIEJSKI OŚRODEK SPORTU I REKREACJI W RADOMIU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
MiastoRadom
WojewództwoMazowieckie
NIP9482600038
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Radom). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajUsługi
Branża (CPV)90000000-7 — Ścieki, odpady, środowisko
Numer ogłoszenia2026/BZP 00205452
Data publikacji20.04.2026 10:47
Kody CPV
90000000-7Ścieki, odpady, środowisko
90400000-1Usługi utylizacji nieczystości
90512000-9Usługi transportu odpadów
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu26.03.2026
- Wynik postępowania (ta strona)20.04.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-13ff6457-0c59-4e0d-a17d-0ca59feb8eca