Brak terminuBZP
Budowa drogi gminnej nr 122340L w miejscowości Roztoka od km 0+ 000 do 0+ 354,68
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy329 525,60 PLN
Liczba złożonych ofert7Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta329 525,60 PLN
Najdroższa oferta436 809,90 PLN
Taniej od najdroższej107 284,30 PLN25% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+33%
329 525,60 PLN
najtańsza · wybrana436 809,90 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana436 809,90 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 16.04.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Żmudź). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajRoboty budowlane
Branża (CPV)45200000-9 — Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
Numer ogłoszenia2026/BZP 00210456
Data publikacji22.04.2026 11:36
Kody CPV
45200000-9Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45100000-8Przygotowanie terenu pod budowę
45233220-7Roboty w zakresie nawierzchni dróg
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu03.03.2026
- Wynik postępowania (ta strona)22.04.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-3b3f4784-c71b-42f6-9455-ed6145489165