Brak terminuBZP
Przebudowa drogi transportu rolnego w miejscowości Dobrzeń Wielki ( obręb 0035 Dobrzeń Wielki)
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy136 971,72 PLN
Liczba złożonych ofert17Wysoka konkurencja
Najtańsza oferta136 971,72 PLN
Najdroższa oferta414 606,30 PLN
Taniej od najdroższej277 634,58 PLN67% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+203%
136 971,72 PLN
najtańsza · wybrana414 606,30 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana414 606,30 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 22.04.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Dobrzeń Wielki). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajRoboty budowlane
Branża (CPV)45233142-6 — Roboty w zakresie naprawy dróg
Numer ogłoszenia2026/BZP 00213341
Data publikacji23.04.2026 13:48
Kody CPV
45233142-6Roboty w zakresie naprawy dróg
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu06.03.2026
- Wynik postępowania (ta strona)23.04.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-10994318-9800-4ad7-bf5a-39cfc39eacf4