Brak terminuBZP
W5 ZP/2/2026 - dostawa specjalistycznej aparatury badawczej i pomiarowej dla Katedry Biotechnologii Środowiskowej Wydziału BiNOŻ.
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy373 760,10 PLN
Liczba złożonych ofert1Niska konkurencja
Najtańsza oferta23 511,45 PLN
Najdroższa oferta258 300,00 PLN
Taniej od najdroższej234 788,55 PLN91% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+999%
23 511,45 PLN
najtańsza258 300,00 PLN
najdroższa
najtańsza258 300,00 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 30.04.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Łódź). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajDostawy
Branża (CPV)38500000-0 — Aparatura kontrolna i badawcza
Numer ogłoszenia2026/BZP 00223694
Data publikacji30.04.2026 10:17
Kody CPV
38500000-0Aparatura kontrolna i badawcza
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu09.04.2026
- Wynik postępowania (ta strona)30.04.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-6f7a344c-83e0-41ec-b046-3ff882fddd0c