Brak terminuBZP
Pełnienie funkcji Inspektora Nadzoru na inwestycjach w Gminie Komprachcice
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy154 980,00 PLN
Liczba złożonych ofert3Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta75 030,00 PLN
Najdroższa oferta157 563,00 PLN
Taniej od najdroższej82 533,00 PLN52% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+110%
75 030,00 PLN
najtańsza157 563,00 PLN
najdroższa
najtańsza157 563,00 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 30.04.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Komprachcice). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajUsługi
Branża (CPV)71247000-1 — Nadzór nad robotami budowlanymi
Numer ogłoszenia2026/BZP 00227162
Data publikacji04.05.2026 14:06
Kody CPV
71247000-1Nadzór nad robotami budowlanymi
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu30.03.2026
- Wynik postępowania (ta strona)04.05.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-6026423e-8095-4672-a863-bb363c07862f