Brak terminuBZP
Budowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Rudka
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy489 187,17 PLN
Liczba złożonych ofert4Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta489 187,17 PLN
Najdroższa oferta664 034,18 PLN
Taniej od najdroższej174 847,01 PLN26% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+36%
489 187,17 PLN
najtańsza · wybrana664 034,18 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana664 034,18 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 05.05.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Ruda-Huta). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajRoboty budowlane
Branża (CPV)45000000-7 — Roboty budowlane
Numer ogłoszenia2026/BZP 00232358
Data publikacji07.05.2026 09:32
Kody CPV
45000000-7Roboty budowlane
45233140-2Roboty drogowe
45111200-0Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45111000-8Roboty budowlane
45112000-5Roboty w zakresie usuwania gleby
45231000-5Roboty budowlane
45233000-9Roboty budowlane
71354000-4Usługi sporządzania map
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu24.03.2026
- Wynik postępowania (ta strona)07.05.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-f0d23aa0-be17-4aeb-a346-7f33babfd616