Brak terminuBZP
Opracowanie dok. projektowo-kosztorysowej dla zadania pn. „Wykonanie hydroizolacji budynków Sądu Okręgowego w Płocku przy pl. G. Narutowicza 4 i 6” wraz z uzyskaniem decyzji o pozwoleniu na budowę
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy73 800,00 PLN
Liczba złożonych ofert3Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta73 800,00 PLN
Najdroższa oferta178 800,00 PLN
Taniej od najdroższej105 000,00 PLN59% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+142%
73 800,00 PLN
najtańsza · wybrana178 800,00 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana178 800,00 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 06.05.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Płock). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajUsługi
Branża (CPV)71000000-8 — Architektura i inżynieria
Numer ogłoszenia2026/BZP 00232538
Data publikacji07.05.2026 10:12
Kody CPV
71000000-8Architektura i inżynieria
71220000-6Usługi projektowania architektonicznego
71242000-6Architektura i inżynieria
71320000-7Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
71350000-6Usługi inżynieryjne naukowe i techniczne
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu17.03.2026
- Wynik postępowania (ta strona)07.05.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-986a8cba-c6a0-42d1-8f93-f2f3687ea95d