Brak terminuBZP
Utrzymanie czystości na terenie Centrum Komunikacyjnego w Legionowie oraz na terenie garaży wielopoziomowych i na terenie przejścia podziemnego w Legionowie (ul. Kościuszki 8A i ul. Szwajcarska 6)
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy38 300,00 PLN
Liczba złożonych ofert4Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta38 300,00 PLN
Najdroższa oferta119 416,68 PLN
Taniej od najdroższej81 116,68 PLN68% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+212%
38 300,00 PLN
najtańsza · wybrana119 416,68 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana119 416,68 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 05.05.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
NazwaPrzedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej "Legionowo" Sp. z o.o.
MiastoLegionowo
WojewództwoMazowieckie
NIP5360012640
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Legionowo). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajUsługi
Branża (CPV)90911200-8 — Usługi sprzątania budynków
Numer ogłoszenia2026/BZP 00235282
Data publikacji08.05.2026 12:17
Kody CPV
90911200-8Usługi sprzątania budynków
90600000-3Usługi sprzątania oraz usługi sanitarne na obszarach miejskich lub wiejskich oraz usługi powiązane
90612000-0Usługi zamiatania ulic
90611000-3Usługi sprzątania ulic
90620000-9Usługi odśnieżania
90630000-2Usługi usuwania oblodzeń
77310000-6Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych
77314100-5Usługi w zakresie trawników
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu01.04.2026
- Wynik postępowania (ta strona)08.05.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-3c7b7fe1-75eb-425b-a54b-e0c6c64b4b69