Brak terminuBZP
Budowa drogi gminnej nr 109780L ul. Jabłonkowej w Krasnymstawie
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy617 258,28 PLN
Liczba złożonych ofert5Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta617 258,28 PLN
Najdroższa oferta867 397,86 PLN
Taniej od najdroższej250 139,58 PLN29% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+41%
617 258,28 PLN
najtańsza · wybrana867 397,86 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana867 397,86 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 12.05.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Krasnystaw). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajRoboty budowlane
Branża (CPV)45233252-0 — Roboty w zakresie nawierzchni ulic
Numer ogłoszenia2026/BZP 00240351
Data publikacji12.05.2026 14:52
Kody CPV
45233252-0Roboty w zakresie nawierzchni ulic
45100000-8Przygotowanie terenu pod budowę
45233290-8Instalowanie znaków drogowych
45316110-9Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
45111000-8Roboty budowlane
45233330-1Fundamentowanie ulic
45233200-1Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45233140-2Roboty drogowe
45232000-2Roboty pomocnicze w zakresie rurociągów i kabli
45231000-5Roboty budowlane
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu19.03.2026
- Wynik postępowania (ta strona)12.05.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-f2508686-95a2-4392-8895-03c188a4d1fd