Brak terminuBZP
ŚWIADCZENIE USŁUG W ZAKRESIE UTRZYMANIA PORZĄDKU I CZYSTOŚCI POMIESZCZEŃ BUDYNKU, SPRZĄTANIA DRÓG, CHODNIKÓW I PLACÓW UTWARDZONYCH W KW W KOŚCIERZYNIE ADMINISTROWANYM PRZEZ 18 WOG W WEJHEROWIE
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy345 517,20 PLN
Liczba złożonych ofert4Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta345 517,20 PLN
Najdroższa oferta399 464,82 PLN
Taniej od najdroższej53 947,62 PLN14% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+16%
345 517,20 PLN
najtańsza · wybrana399 464,82 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana399 464,82 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 13.05.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Wejherowo). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajUsługi
Branża (CPV)90911200-8 — Usługi sprzątania budynków
Numer ogłoszenia2026/BZP 00243071
Data publikacji14.05.2026 08:38
Kody CPV
90911200-8Usługi sprzątania budynków
90611000-3Usługi sprzątania ulic
77314100-5Usługi w zakresie trawników
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu24.03.2026
- Wynik postępowania (ta strona)14.05.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-651bc76e-20f7-4e9c-8605-4f0347fa93fc