Brak terminuBZP
Sukcesywna dostawa implantów ortopedycznych dla SPZOZ Szpitala im. dr. J. Dietla w Krynicy-Zdroju przez okres 24 miesięcy od dnia podpisania umowy.
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy380 775,60 PLN
Liczba złożonych ofert1Niska konkurencja
Najtańsza oferta78 678,00 PLN
Najdroższa oferta302 097,60 PLN
Taniej od najdroższej223 419,60 PLN74% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+284%
78 678,00 PLN
najtańsza302 097,60 PLN
najdroższa
najtańsza302 097,60 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 05.05.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
NazwaSamodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej - Szpital im. dr. J.Dietla w Krynicy-Zdroju
MiastoKrynica-Zdrój
WojewództwoMałopolskie
NIP7342631078
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Krynica-Zdrój). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajDostawy
Branża (CPV)33183100-7 — Implanty ortopedyczne
Numer ogłoszenia2026/BZP 00243910
Data publikacji14.05.2026 11:49
Kody CPV
33183100-7Implanty ortopedyczne
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu17.04.2026
- Wynik postępowania (ta strona)14.05.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-8e6c6c15-92f8-40a0-9d6e-4417dfd5b848