Brak terminuBZP
KPO3 – 3.1 – Kardiologia - Dostawa wyposażenia biurowo-administracyjnego
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy469 827,36 PLN
Liczba złożonych ofert2Niska konkurencja
Najtańsza oferta469 827,36 PLN
Najdroższa oferta469 827,36 PLN
Data zawarcia umowy: 12.05.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
NazwaWojewódzki Szpital Specjalistyczny we Wrocławiu
MiastoWrocław
WojewództwoDolnośląskie
NIP8951645574
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Wrocław). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajDostawy
Branża (CPV)33192000-2 — Meble medyczne
Numer ogłoszenia2026/BZP 00244342
Data publikacji14.05.2026 13:12
Kody CPV
33192000-2Meble medyczne
39100000-3Meble
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu01.04.2026
- Wynik postępowania (ta strona)14.05.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-4f1dc4ca-eb7a-4519-8ca6-08f8270f1f22