Brak terminuBZP
KONSERWACJA ROWÓW ODWADNIAJĄCYCH I MELIORACYJNYCH, WYKOSZENIE NAWIERZCHNI DARNIOWYCH WRAZ Z ZEBRANIEM WYKOSZONEJ TRAWY ORAZ WYKOSZENIE WZMOCNIONEGO OBSZARU ROBOCZEGO PASA STARTOWEGO
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy264 882,00 PLN
Liczba złożonych ofert5Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta3 800,00 PLN
Najdroższa oferta159 900,00 PLN
Taniej od najdroższej156 100,00 PLN98% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+4108%
3 800,00 PLN
najtańsza159 900,00 PLN
najdroższa
najtańsza159 900,00 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 08.05.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Zgierz). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajUsługi
Branża (CPV)90000000-7 — Ścieki, odpady, środowisko
Numer ogłoszenia2026/BZP 00252717
Data publikacji20.05.2026 12:15
Kody CPV
90000000-7Ścieki, odpady, środowisko
77314000-4Usługi utrzymania gruntów
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu13.04.2026
- Wynik postępowania (ta strona)20.05.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-01787d34-f7e5-4779-92e4-f47a19e14309