Brak terminuBZP
Wykonanie oznakowania poziomego dróg gminnych (linie segregacyjne, przejścia dla pieszych, strzałki i symbole) na terenie Legionowa
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy175 130,00 PLN
Liczba złożonych ofert4Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta175 130,00 PLN
Najdroższa oferta268 000,00 PLN
Taniej od najdroższej92 870,00 PLN35% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+53%
175 130,00 PLN
najtańsza · wybrana268 000,00 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana268 000,00 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 12.05.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
NazwaGmina Miejska Legionowo Urząd Miasta Legionowo
MiastoLegionowo
WojewództwoMazowieckie
NIP5361923243
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Legionowo). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajRoboty budowlane
Branża (CPV)45233221-4 — Malowanie nawierzchi
Numer ogłoszenia2026/BZP 00254455
Data publikacji21.05.2026 10:57
Kody CPV
45233221-4Malowanie nawierzchi
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu02.04.2026
- Wynik postępowania (ta strona)21.05.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-1b57bf09-1a8d-4ce0-abda-a28cc95d4459