Brak terminuBZP
ZAKUP OPROGRAMOWANIA BAZODANOWEGO w ramach projektu pn. Modernizacja i rozbudowa systemów dziedzinowych oraz e-usług wraz z pozyskaniem danych do baz danych BDOT500 i GESUT w proj. PEUG II (II etap)
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy264 440,16 PLN
Liczba złożonych ofert3Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta116 850,00 PLN
Najdroższa oferta284 376,00 PLN
Taniej od najdroższej167 526,00 PLN59% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+143%
116 850,00 PLN
najtańsza284 376,00 PLN
najdroższa
najtańsza284 376,00 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 23.04.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Głogów). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajDostawy
Branża (CPV)48611000-4 — Pakiety oprogramowania dla baz danych
Numer ogłoszenia2026/BZP 00255878
Data publikacji21.05.2026 17:28
Kody CPV
48611000-4Pakiety oprogramowania dla baz danych
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu04.03.2026
- Wynik postępowania (ta strona)21.05.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja samorządowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-1791bb62-82a3-44b6-8f85-e7d16895a7d9