Brak terminuBZP
Remonty cząstkowe dróg gminnych na terenie gminy Brenna w 2026 roku
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy1 180 960,18 PLN
Liczba złożonych ofert2Niska konkurencja
Najtańsza oferta1 180 960,18 PLN
Najdroższa oferta1 563 828,27 PLN
Taniej od najdroższej382 868,09 PLN24% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+32%
1 180 960,18 PLN
najtańsza · wybrana1 563 828,27 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana1 563 828,27 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 20.05.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Brenna). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajRoboty budowlane
Branża (CPV)45233142-6 — Roboty w zakresie naprawy dróg
Numer ogłoszenia2026/BZP 00260588
Data publikacji26.05.2026 09:42
Kody CPV
45233142-6Roboty w zakresie naprawy dróg
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu20.04.2026
- Wynik postępowania (ta strona)26.05.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-945e3c9e-4e21-4e2e-a1ef-a257e2d347b4