Brak terminuBZP
Remont drogi powiatowej Nr 1606W Dobryszew – Trzylatków na odc. Lipie – Trzylatków
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy457 177,27 PLN
Liczba złożonych ofert7Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta457 177,27 PLN
Najdroższa oferta634 043,84 PLN
Taniej od najdroższej176 866,57 PLN28% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+39%
457 177,27 PLN
najtańsza · wybrana634 043,84 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana634 043,84 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 23.06.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Grójec). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajRoboty budowlane
Branża (CPV)45233000-9 — Roboty budowlane
Numer ogłoszenia2026/BZP 00303464
Data publikacji23.06.2026 11:33
Kody CPV
45233000-9Roboty budowlane
45233140-2Roboty drogowe
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu12.05.2026
- Wynik postępowania (ta strona)23.06.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-9f1b559d-4062-4d4a-a045-16eeb5261998