Brak terminuBZP
Przeprowadzenie doskonalenia zawodowego w formie warsztatów, webinarium i szkolenia
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy9 325,00 PLN
Liczba złożonych ofert1Niska konkurencja
Najtańsza oferta1 125,00 PLN
Najdroższa oferta3 000,00 PLN
Taniej od najdroższej1 875,00 PLN63% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+167%
1 125,00 PLN
najtańsza3 000,00 PLN
najdroższa
najtańsza3 000,00 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 10.06.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Gdańsk). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajUsługi
Branża (CPV)80500000-9 — Usługi szkoleniowe
Numer ogłoszenia2026/BZP 00309365
Data publikacji25.06.2026 15:17
Kody CPV
80500000-9Usługi szkoleniowe
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu21.05.2026
- Wynik postępowania (ta strona)25.06.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-9f66c96f-00f5-45c0-9ba9-ce7f75df3f75