Brak terminuBZP
Kompleksowa usługa organizacji finału międzynarodowego konkursu dla młodzieży
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy173 475,00 PLN
Liczba złożonych ofert6Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta173 475,00 PLN
Najdroższa oferta471 200,00 PLN
Taniej od najdroższej297 725,00 PLN63% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+172%
173 475,00 PLN
najtańsza · wybrana471 200,00 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana471 200,00 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 26.06.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Rzeszów). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajUsługi
Branża (CPV)79952000-2 — Usługi w zakresie organizacji imprez
Numer ogłoszenia2026/BZP 00309956
Data publikacji26.06.2026 09:52
Kody CPV
79952000-2Usługi w zakresie organizacji imprez
55270000-3Usługi świadczone przez placówki oferujące wyżywienie i miejsca noclegowe
55300000-3Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków
55110000-4Hotelarskie usługi noclegowe
60172000-4Wynajem autobusów i autokarów wraz z kierowcą
60100000-9Usługi w zakresie transportu drogowego
79340000-9Usługi reklamowe i marketingowe
79342200-5Usługi w zakresie promocji
79540000-1Usługi w zakresie tłumaczeń ustnych
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu05.05.2026
- Wynik postępowania (ta strona)26.06.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-f6a3449c-5828-418b-b125-a1d6cd5a7674