Brak terminuBZP
Wykonanie 2 łazienek dla osób niepełnosprawnych oraz 2 pomieszczeń użytkowych w LI LO przy ul. Kadrowej 9 w Dzielnicy Rembertów m.st. Warszawy
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy133 000,00 PLN
Liczba złożonych ofert8Wysoka konkurencja
Najtańsza oferta133 000,00 PLN
Najdroższa oferta251 450,00 PLN
Taniej od najdroższej118 450,00 PLN47% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+89%
133 000,00 PLN
najtańsza · wybrana251 450,00 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana251 450,00 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 18.06.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Warszawa). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajRoboty budowlane
Branża (CPV)45300000-0 — Roboty instalacyjne w budynkach
Numer ogłoszenia2026/BZP 00310474
Data publikacji26.06.2026 12:01
Kody CPV
45300000-0Roboty instalacyjne w budynkach
45330000-9Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45400000-1Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu06.05.2026
- Wynik postępowania (ta strona)26.06.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-a6f6dc64-ef74-4c42-8c0f-bf129dae1980