Brak terminuTED UE

Aktualizacja zbiorów danych bazy danych obiektów topograficznych (BDOT10k) dla wybranych obszarów Polski

Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert
Konkurencyjnośćdane po rozstrzygnięciach

Wynik postępowania

Wynik przetargu i analiza ofert

Wartość umowy165 766,24 PLN

Data zawarcia umowy: 14.05.2025

Informacje o zamówieniu

Zamawiający

NazwaGłówny Urząd Geodezji i Kartografii
MiastoWarszawa
WojewództwoMazowieckie

Lokalizacja zamawiającego

Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Warszawa). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.

Szczegóły zamówienia

RodzajUsługi
Branża (CPV)72312100 — Informatyka
Numer ogłoszenia429817-2025
Data publikacji03.07.2025

Kody CPV

72312100Informatyka

Analiza rynkowa i konkurencja

Analiza rynkowa

Przedmiot zamówienia

Opis zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na aktualizacji zbiorów danych bazy danych obiektów topograficznych (BDOT10k) wraz z opracowaniem obiektów kategorii „rzeźba terenu” w niej gromadzonych dla wybranych obszarów województw: lubelskiego, podlaskiego, świętokrzyskiego i warmińsko-mazurskiego. W ramach usługi będącej przedmiotem zamówienia należy:

a)zweryfikować poprawność konwersji danych BDOT10k ze struktury zgodnej z Rozporządzeniem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 17 listopada 2011 r. w sprawie bazy danych obiektów topograficznych oraz bazy danych obiektów ogólnogeograficznych, a także standardowych opracowań kartograficznych wraz z Obwieszczeniem Prezesa Rady Ministrów z dnia 22 sierpnia 2013 r. o sprostowaniu błędów oraz dokonać niezbędnych modyfikacji i uzupełnienia atrybutów zgodnie

z Rozporządzeniem Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 27 lipca 2021 r. w sprawie bazy danych obiektów topograficznych oraz bazy danych obiektów ogólnogeograficznych, a także standardowych opracowań kartograficznych;

b)zweryfikować i zaktualizować BDOT10k w oparciu o dostępne materiały źródłowe, w tym uzupełnić obiekty, które nie występowały w wyżej wymienionym rozporządzeniu z 2011 r.;

c)opracować kategorię obiektów „rzeźba terenu” w zakresie klas obiektów „linia wysokościowa” i „punkt wysokościowy” oraz dokonać niezbędnych uzgodnień z obiektami BDOT10k będącymi z nimi w relacji przestrzennej.

2. Zamówienie zostało podzielone na 8 części. W ramach każdej części zostaną wykonane ww. czynności dla wybranych powiatów województwa: lubelskiego, podlaskiego, świętokrzyskiego i warmińsko-mazurskiego. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia, zwany dalej SOPZ, stanowi Załącznik nr 1 do SWZ.

Warunki i informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Próg unijnyPowyżej progu UE
KrajPL