Brak terminuBZP
Wykonanie usług drukowania materiałów na potrzeby organizacji szkoleń „Doskonalenie zawodowe rolników” w ramach PS WPR
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy21 860,81 PLN
Liczba złożonych ofert8Wysoka konkurencja
Najtańsza oferta21 860,81 PLN
Najdroższa oferta45 756,00 PLN
Taniej od najdroższej23 895,19 PLN52% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+109%
21 860,81 PLN
najtańsza · wybrana45 756,00 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana45 756,00 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 27.02.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Lubań). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajUsługi
Branża (CPV)79810000-5 — Usługi drukowania
Numer ogłoszenia2026/BZP 00166279
Data publikacji23.03.2026 10:37
Kody CPV
79810000-5Usługi drukowania
79823000-9Usługi drukowania i dostawy
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu03.02.2026
- Wynik postępowania (ta strona)23.03.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-e7a62125-78cd-445b-999a-93a707a1a6f1