Przedsiębiorstwo Budowlano Drogowo Mostowe "DROG-BUD" Franciszek Fryc
Analiza działalności
Trend miesięczny (24 mies.)
Top sektory CPV
Relacje z zamawiającymi
Najczęstsi zamawiający
| # | Zamawiający | Zamówienia | Udział | Wartość |
|---|---|---|---|---|
| 1 | POWIAT OŚWIĘCIMSKI - STAROSTWO POWIATOWE W OŚWIĘCIMIU | 21 | 94 626 980 zł | |
| 2 | Powiat Wadowicki | 18 | 61 550 393 zł | |
| 3 | Gmina Wadowice - Urząd Miejski w Wadowicach | 14 | 25 876 873 zł | |
| 4 | Zarząd Dróg Wojewódzkich w Krakowie | 14 | 38 533 870 zł | |
| 5 | GMINA ANDRYCHÓW | 12 | 23 377 555 zł | |
| 6 | Gmina Spytkowice | 11 | 7 787 630 zł | |
| 7 | Gmina Brzeźnica | 11 | 14 706 006 zł | |
| 8 | Gmina Osiek | 10 | 5 619 233 zł | |
| 9 | GMINA BRZESZCZE | 9 | 30 870 553 zł | |
| 10 | Gmina Skawina | 8 | 16 099 443 zł |
Konkurenci Przedsiębiorstwo Budowlano Drogowo Mostowe "DROG-BUD" Franciszek Fryc w przetargach publicznych
Na podstawie wygranych przetargów zidentyfikowaliśmy 2 kluczowe obszary rynku, w których Przedsiębiorstwo Budowlano Drogowo Mostowe "DROG-BUD" Franciszek Fryc aktywnie konkuruje z innymi wykonawcami.
W skali kraju, łącząc wszystkie segmenty, najczęściej rywalizują z Przedsiębiorstwo Budowlano Drogowo Mostowe "DROG-BUD" Franciszek Fryc: DROGRÓD Szymon Tetla, P.U.H. "DOMAX" Arkadiusz Mika, Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Sp. z o.o..
Konkurenci w branży Roboty budowlane
woj. MałopolskieNajwiększą liczbę kontraktów (86) na Roboty budowlane na rynku małopolskie zdobyła firma ZIBUD Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa.
- 1ZIBUD Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa86
- 2Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe Spółka Akcyjna82
- 3P.B.H. Ideal-Bud78
- 4Przedsiębiorstwo Drogowo – Mostowe „GODROM” Sp. z o.o.72
- 5Rejon Robót Drogowych DROG-BUD Sp. z o.o.65
- 6Strabag Infrastruktura Południe Sp. z o.o.62
Konkurenci w branży Roboty budowlane
woj. ŚląskieW tym segmencie najsilniejszym rywalem jest DROGRÓD Szymon Tetla — 201 wygranych zamówień na Roboty budowlane w województwie śląskie.
- 1DROGRÓD Szymon Tetla201
- 2P.U.H. "DOMAX" Arkadiusz Mika97
- 3Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Sp. z o.o.90
- 4DROGOPOL sp. z o.o.73
- 5Auto-Trans Asfalty Sp. z o.o.69
- 6HUCZ Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K.58
Analiza opiera się na firmach wygrywających przetargi w tej samej branży i regionie, ponieważ Biuletyn Zamówień Publicznych nie udostępnia list wszystkich oferentów.
Historia kontraktów
⬇ Pobierz raport (CSV) — za darmoWygrane przetargi (ostatnie 99)
Najczęściej zadawane pytania
Czy firma Przedsiębiorstwo Budowlano Drogowo Mostowe "DROG-BUD" Franciszek Fryc startuje w przetargach publicznych?
Tak. Przedsiębiorstwo Budowlano Drogowo Mostowe "DROG-BUD" Franciszek Fryc jest aktywnym wykonawcą zamówień publicznych z siedzibą w Spytkowice. Firma wygrała łącznie 207 przetargów.
Ile przetargów wygrała firma Przedsiębiorstwo Budowlano Drogowo Mostowe "DROG-BUD" Franciszek Fryc?
Firma Przedsiębiorstwo Budowlano Drogowo Mostowe "DROG-BUD" Franciszek Fryc wygrała 207 przetargów o łącznej wartości 484 895 801 zł. Średnia wartość kontraktu to 2 342 492 zł.
Z kim najczęściej współpracuje Przedsiębiorstwo Budowlano Drogowo Mostowe "DROG-BUD" Franciszek Fryc?
Najczęstszym zamawiającym jest POWIAT OŚWIĘCIMSKI - STAROSTWO POWIATOWE W OŚWIĘCIMIU (21 zamówień).
Od kiedy Przedsiębiorstwo Budowlano Drogowo Mostowe "DROG-BUD" Franciszek Fryc realizuje zamówienia publiczne?
Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 26.03.2021, a najnowszy z 28.07.2026.
Kto jest największą konkurencją dla Przedsiębiorstwo Budowlano Drogowo Mostowe "DROG-BUD" Franciszek Fryc w przetargach?
Najwięksi rynkowi konkurenci firmy Przedsiębiorstwo Budowlano Drogowo Mostowe "DROG-BUD" Franciszek Fryc to podmioty, które również często wygrywają przetargi w kluczowych dla niej obszarach, takich jak Roboty budowlane w województwie małopolskie. Na podstawie danych o wygranych zamówieniach, do najaktywniejszych rywali należą ZIBUD Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe Spółka Akcyjna, P.B.H. Ideal-Bud. Należy pamiętać, że jest to analiza konkurencji rynkowej, ponieważ oficjalne dane nie zawierają pełnych list firm startujących w danym przetargu.