ADAMAR S.C. Barbara Spek, Ewa Cisak

Wykonawca publicznyJastrzębie-ZdrójNIP 6332232005Aktywny 2022–2026
25
Wygranych przetargów
8 030 050 zł
Łączna wartość
321 202 zł
Średnia wartość
2026
Ostatnia wygrana

Analiza działalności

Trend miesięczny (24 mies.)

Top sektory CPV

Konkurenci ADAMAR S.C. Barbara Spek, Ewa Cisak w przetargach publicznych

ADAMAR S.C. Barbara Spek, Ewa Cisak rywalizuje o przetargi publiczne przede wszystkim w jednym segmencie rynku — poniżej najwięksi konkurenci wygrywający w tej samej branży i regionie.

Konkurenci w branży Hotelarstwo i gastronomia

woj. Śląskie

W tym segmencie najsilniejszym rywalem jest CATERMED Sp. z o.o. — 47 wygranych zamówień na Hotelarstwo i gastronomia w województwie śląskie.

  1. 1CATERMED Sp. z o.o.47
  2. 2Grupa Gastronomia Śląsk Sp. z o.o.36
  3. 3IMPEL CATERING SP. z o.o.22
  4. 4Catering Service Mikołaj Czochara Tomasz Machnicki Spółka Jawna21
  5. 5PUPH Pietruszka Daria Bartosik19
  6. 6BIELGAST II Sp. z o.o.18
Wszystkie przetargi: Hotelarstwo i gastronomia

Analiza opiera się na firmach wygrywających przetargi w tej samej branży i regionie, ponieważ Biuletyn Zamówień Publicznych nie udostępnia list wszystkich oferentów.

Wygrane przetargi (ostatnie 25)

276 320,00 PLNHotelarstwo i gastronomia
Świadczenie usługi cateringowej na potrzeby uczniów Szkoły Podstawowej nr 13 im. ks. Franciszka Bla…
19.02.2026Jastrzębie-ZdrójSzkoła Podstawowa nr 13 im. ks. Francis…
491 786,86 PLNHotelarstwo i gastronomia
Świadczenie usługi cateringowej na potrzeby uczniów Szkoły Podstawowej nr 13 im. ks. Franciszka Bla…
19.02.2026Jastrzębie-ZdrójSzkoła Podstawowa nr 13 im. ks. Francis…
276 320,00 PLNHotelarstwo i gastronomia
Świadczenie usługi cateringowej na potrzeby uczniów Szkoły Podstawowej nr 13 im. ks. Franciszka Bla…
15.01.2026Jastrzębie-ZdrójSzkoła Podstawowa nr 13 im. ks. Francis…
583 810,20 PLNHotelarstwo i gastronomia
Usługa przygotowania i wydawania gorących posiłków dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 6 im. Janusza …
10.01.2026Jastrzębie-ZdrójSZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 IM.JANUSZA KORCZ…
934 096,32 PLNHotelarstwo i gastronomia
Usługa przygotowania i wydawania gorących posiłków dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 12 im. Jerzeg…
08.01.2026Jastrzębie-ZdrójSZKOŁA PODSTAWOWA NR 12 IM.JERZEGO KUKU…
643 747,50 PLNHotelarstwo i gastronomia
Usługa zapewnienia gorącego posiłku uczniom Szkoły Podstawowej Specjalnej nr 23 im. ks. prof. J. Ti…
08.01.2026Jastrzębie-ZdrójSzkoła Podstawowa Specjalna Nr 23 im.ks…
345 634,56 PLNHotelarstwo i gastronomia
Świadczenie usługi cateringowej na potrzeby uczniów Szkoły Podstawowej nr 19 w Jastrzębiu-Zdroju
07.01.2026Jastrzębie-ZdrójSZKOŁA PODSTAWOWA NR 19 IM. JULIANA TUW…
370 983,01 PLNHotelarstwo i gastronomia
Usługa zapewnienia gorącego posiłku uczniom Szkoły Podstawowej Specjalnej nr 23 im.ks.prof.J.Tischn…
26.02.2025Jastrzębie-ZdrójSzkoła Podstawowa Specjalna Nr 23 im.ks…
487 452,06 PLNHotelarstwo i gastronomia
Usługa przygotowania i wydawania gorących posiłków dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 6 im. Janusza …
27.01.2025Jastrzębie-ZdrójSZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 IM.JANUSZA KORCZ…
545 650,56 PLNHotelarstwo i gastronomia
Usługa przygotowania i wydawania gorących posiłków dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 12 im. Jerzeg…
23.01.2025Jastrzębie-ZdrójSZKOŁA PODSTAWOWA NR 12 IM.JERZEGO KUKU…
194 125,68 PLNHotelarstwo i gastronomia
Świadczenie usługi cateringowej na potrzeby uczniów Szkoły Podstawowej nr 19 w Jastrzębiu-Zdroju
23.01.2025Jastrzębie-ZdrójSZKOŁA PODSTAWOWA NR 19 IM. JULIANA TUW…
189 000,00 PLNHotelarstwo i gastronomia
Przygotowanie i dowóz posiłków dla uczestników Dziennego Domu Pomocy
23.12.2024Jastrzębie-ZdrójOśrodek Pomocy Społecznej
178 056,01 PLNHotelarstwo i gastronomia
Świadczenie usługi cateringowej w zakresie dożywiania dzieci uczęszczających do Szkoły Podstawowej …
31.01.2024Jastrzębie-ZdrójSzkoła Podstawowa nr 14 im. Ziemi Śląsk…
166 393,44 PLNHotelarstwo i gastronomia
Świadczenie usługi cateringowej na potrzeby uczniów Szkoły Podstawowej nr 19 w Jastrzębiu-Zdroju
31.01.2024Jastrzębie-ZdrójSZKOŁA PODSTAWOWA NR 19 IM. JULIANA TUW…
189 040,68 PLNHotelarstwo i gastronomia
Świadczenie usługi cateringowej na potrzeby uczniów Szkoły Podstawowej nr 13 im. ks. Franciszka Bla…
26.01.2024Jastrzębie-ZdrójSzkoła Podstawowa nr 13 im. ks. Francis…
326 203,96 PLNHotelarstwo i gastronomia
Usługa zapewnienia gorącego posiłku uczniom Szkoły Podstawowej Specjalnej nr 23 im. ks. prof. J. Ti…
05.01.2024Jastrzębie-ZdrójSzkoła Podstawowa Specjalna Nr 23 im.ks…
342 980,35 PLNHotelarstwo i gastronomia
Usługa przygotowania i wydawania gorących posiłków dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 6 im. Janusza …
05.01.2024Jastrzębie-ZdrójSZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 IM.JANUSZA KORCZ…
397 995,12 PLNHotelarstwo i gastronomia
Usługa przygotowania i wydawania gorących posiłków dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 12 im. Jerzego…
05.01.2024Jastrzębie-ZdrójSZKOŁA PODSTAWOWA NR 12 IM.JERZEGO KUKU…
180 720,00 PLNHotelarstwo i gastronomia
Przygotowanie wraz z dostawą posiłków dla uczestników Dziennego Domu Pomocy
27.12.2023Jastrzębie-ZdrójOśrodek Pomocy Społecznej
20 646,00 PLNHotelarstwo i gastronomia
Przygotowanie wraz z dostawą posiłków dla uczestników Dziennego Domu Pomocy
03.10.2023Jastrzębie-ZdrójOśrodek Pomocy Społecznej
130 310,21 PLNHotelarstwo i gastronomia
Świadczenie usługi cateringowej na potrzeby uczniów Szkoły Podstawowej nr 13 im. ks. Franciszka Bla…
05.05.2023Jastrzębie-ZdrójSzkoła Podstawowa nr 13 im. ks. Francis…
274 773,83 PLNHotelarstwo i gastronomia
Usługa przygotowania i wydawania gorących posiłków dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 6 im. Janusza …
02.04.2023Jastrzębie-ZdrójSZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 IM.JANUSZA KORCZ…
306 403,78 PLNHotelarstwo i gastronomia
Usługa przygotowania i wydawania gorących posiłków dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 12 im. Jerzego…
09.03.2023Jastrzębie-ZdrójSZKOŁA PODSTAWOWA NR 12 IM.JERZEGO KUKU…
66 600,00 PLNHotelarstwo i gastronomia
Przygotowanie wraz z dostawą posiłków dla uczestników Dziennego Domu Pomocy w ramach projektu "Akad…
02.01.2023Jastrzębie-ZdrójOśrodek Pomocy Społecznej
111 000,00 PLNHotelarstwo i gastronomia
Przygotowanie wraz z dostawą posiłków dla uczestników Dziennego Domu Pomocy w ramach projektu "Akad…
18.03.2022Jastrzębie-ZdrójOśrodek Pomocy Społecznej

Najczęściej zadawane pytania

Czy firma ADAMAR S.C. Barbara Spek, Ewa Cisak startuje w przetargach publicznych?

Tak. ADAMAR S.C. Barbara Spek, Ewa Cisak jest aktywnym wykonawcą zamówień publicznych z siedzibą w Jastrzębie-Zdrój. Firma wygrała łącznie 25 przetargów.

Ile przetargów wygrała firma ADAMAR S.C. Barbara Spek, Ewa Cisak?

Firma ADAMAR S.C. Barbara Spek, Ewa Cisak wygrała 25 przetargów o łącznej wartości 8 030 050 zł. Średnia wartość kontraktu to 321 202 zł.

Z kim najczęściej współpracuje ADAMAR S.C. Barbara Spek, Ewa Cisak?

Najczęstszym zamawiającym jest Szkoła Podstawowa nr 13 im. ks. Franciszka Blachnickiego (5 zamówień).

Od kiedy ADAMAR S.C. Barbara Spek, Ewa Cisak realizuje zamówienia publiczne?

Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 18.03.2022, a najnowszy z 19.02.2026.

Kto jest największą konkurencją dla ADAMAR S.C. Barbara Spek, Ewa Cisak w przetargach?

Najwięksi rynkowi konkurenci firmy ADAMAR S.C. Barbara Spek, Ewa Cisak to podmioty, które również często wygrywają przetargi w kluczowych dla niej obszarach, takich jak Hotelarstwo i gastronomia w województwie śląskie. Na podstawie danych o wygranych zamówieniach, do najaktywniejszych rywali należą CATERMED Sp. z o.o., Grupa Gastronomia Śląsk Sp. z o.o., IMPEL CATERING SP. z o.o.. Należy pamiętać, że jest to analiza konkurencji rynkowej, ponieważ oficjalne dane nie zawierają pełnych list firm startujących w danym przetargu.

Wygrane przetargi ADAMAR S.C. Barbara Spek, Ewa Cisak i konkurenci