AMD Sport Sp. z o.o.

Wykonawca publicznyPoznańNIP 7811983709Aktywny 2022–2026
21
Wygranych przetargów
10 356 923 zł
Łączna wartość
493 187 zł
Średnia wartość
2026
Ostatnia wygrana

Analiza działalności

Trend miesięczny (24 mies.)

Top sektory CPV

Relacje z zamawiającymi

Najczęstsi zamawiający

#ZamawiającyZamówieniaUdziałWartość
1Gmina Buczek314,3%1 513 520
2Gmina Wieprz314,3%1 558 841
3Gmina Czerwieńsk29,5%557 190
4Gmina Zaniemyśl14,8%999 990
5CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I USTAWICZNEGO W POZNANIU14,8%519 060
6Gmina Brąszewice14,8%360 000
7GMINA STARE MIASTO14,8%206 640
8Gmina Osiek14,8%323 137
9SZKOŁA PODSTAWOWA NR 85 IM. KAWALERÓW MALTAŃSKICH14,8%206 680
10SZKOŁA PODSTAWOWA NR 51 IMBRONISŁAWA SZWARCA14,8%285 119

Konkurenci AMD Sport Sp. z o.o. w przetargach publicznych

Działalność firmy AMD Sport Sp. z o.o. w obszarze zamówień publicznych koncentruje się na 3 głównych segmentach, gdzie spotyka się z największą konkurencją.

W skali kraju, łącząc wszystkie segmenty, najczęściej rywalizują z AMD Sport Sp. z o.o.: Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowego S.A. Kalisz, Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów "ERBEDIM" Sp. z o.o., Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych S.A..

Konkurenci w branży Roboty budowlane

woj. Wielkopolskie

W tym segmencie najsilniejszym rywalem jest Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowego S.A. Kalisz — 137 wygranych zamówień na Roboty budowlane w województwie wielkopolskie.

  1. 1Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowego S.A. Kalisz137
  2. 2Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych S.A.110
  3. 3COLAS Polska Sp. z o.o.83
  4. 4KOST-BUD PIOTR DRUCHLIŃSKI81
  5. 5STRABAG SP. Z O.O.70
  6. 6POL-DRÓG DRAWSKO POMORSKIE S.A.61
Wszystkie przetargi: Roboty budowlane

Konkurenci w branży Roboty budowlane

woj. Małopolskie

Liderem w kategorii Roboty budowlane w regionie małopolskie jest Przedsiębiorstwo Budowlano Drogowo Mostowe "DROG-BUD" Franciszek Fryc z wynikiem 89 wygranych postępowań.

  1. 1Przedsiębiorstwo Budowlano Drogowo Mostowe "DROG-BUD" Franciszek Fryc89
  2. 2ZIBUD Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa86
  3. 3Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe Spółka Akcyjna82
  4. 4P.B.H. Ideal-Bud78
  5. 5Przedsiębiorstwo Drogowo – Mostowe „GODROM” Sp. z o.o.72
  6. 6Rejon Robót Drogowych DROG-BUD Sp. z o.o.65
Wszystkie przetargi: Roboty budowlane

Konkurenci w branży Roboty budowlane

woj. Łódzkie

W tym segmencie najsilniejszym rywalem jest Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów "ERBEDIM" Sp. z o.o. — 131 wygranych zamówień na Roboty budowlane w województwie łódzkie.

  1. 1Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów "ERBEDIM" Sp. z o.o.131
  2. 2DROG-BET MARCIN GŁUCHOWSKI100
  3. 3PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT DROGOWYCH „PEUK” S.A.69
  4. 4Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych Sp. z o.o.58
  5. 5Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Zaskórski i Wspólnicy Sp. z o.o.56
  6. 6Przedsiebiorstwo Robót Drogowych Sp. z o.o.52
Wszystkie przetargi: Roboty budowlane

Analiza opiera się na firmach wygrywających przetargi w tej samej branży i regionie, ponieważ Biuletyn Zamówień Publicznych nie udostępnia list wszystkich oferentów.

Wygrane przetargi (ostatnie 21)

1 990 000,00 PLNRoboty budowlane
Budowa obiektu sportowego Orlik w miejscowości Ostrowite.
27.04.2026OstrowiteGMINA OSTROWITE
519 059,96 PLNRoboty budowlane
Modernizacja boiska Orlik
28.11.2025PoznańCENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I USTAWI…
285 119,47 PLNRoboty budowlane
Modernizacja nawierzchni boiska uniwersalnego Orlik na terenie Szkoły Podstawowej Nr 51 na osiedlu…
15.09.2025PoznańSZKOŁA PODSTAWOWA NR 51 IMBRONISŁAWA SZ…
200 914,00 PLNRoboty budowlane
Modernizacja nawierzchni boisk zewnętrznych w GCSiR w Dźwirzynie
15.09.2025DźwirzynoGminny Ośrodek Sportu, Turystyki i Rekr…
249 075,00 PLNRoboty budowlane
Modernizacja boiska szkolnego
08.07.2025PoznańSZKOŁA PODSTAWOWA NR 78 IM. PROF. WIKTO…
250 920,00 PLNRoboty budowlane
Modernizacja kompleksu sportowego "Moje boisko - Orlik 2012 w Czestkowie" - edycja 2024
09.06.2025BuczekGmina Buczek
476 983,42 PLNRoboty budowlane
Remont boiska (wymiana nawierzchni)
30.12.2024PoznańZespół Ogrodów Jordanowskich
366 113,63 PLNRoboty budowlane
Wykonanie robót budowlanych w ramach zadania inwestycyjnego pn „Modernizacja boiska do koszykówki p…
18.09.2024OświęcimPOWIAT OŚWIĘCIMSKI - STAROSTWO POWIATOW…
360 000,00 PLNRoboty budowlane
Modernizacja kompleksu sportowego przy Szkole Podstawowej w Godynicach
29.08.2024BrąszewiceGmina Brąszewice
762 600,00 PLNRoboty budowlane
Modernizacja kompleksu sportowego "Moje boisko - Orlik 2012" w Buczku i w Czestkowie
08.08.2024BuczekGmina Buczek
499 999,92 PLNRoboty budowlane
Modernizacja kompleksu boisk w Buczku – wymiana nawierzchni
04.10.2023BuczekGmina Buczek
157 440,00 PLNRoboty budowlane
Modernizacja boiska wielofunkcyjnego przy Szkole Podstawowej w Leśniowie Wielkim.
23.07.2023CzerwieńskGmina Czerwieńsk
409 590,00 PLNRoboty budowlane
„Rewitalizacja ogólnodostępnego obiektu sportowo-rekreacyjnego w Nidku”
30.06.2023WieprzGmina Wieprz
206 640,00 PLNRoboty budowlane
MODERNIZACJA KOMPLEKSU SPORTOWEGO ORLIK W M. STARE MIASTO WRAZ Z WYMIANĄ NAWIERZCHNI POLIURETANOWEJ
12.05.2023Stare MiastoGMINA STARE MIASTO
818 995,50 PLNRoboty budowlane
„Modernizacja nawierzchni sportowej na boisku Orlik 2012 w Wieprzu”
04.05.2023WieprzGmina Wieprz
323 136,78 PLNRoboty budowlane
Zagospodarowanie terenu wokół budynku WDK w Głębowicach na funkcję rekreacyjną
19.10.2022OsiekGmina Osiek
399 750,00 PLNRoboty budowlane
Wymiana nawierzchni na boisku wielofunkcyjnym przy Zespole Szkół w Czerwieńsku.
03.10.2022CzerwieńskGmina Czerwieńsk
206 680,00 PLNRoboty budowlane
Modernizacja boiska sportowego położonego na terenie Szkoły Podstawowej nr 85 im. Kawalerów Maltańs…
07.06.2022PoznańSZKOŁA PODSTAWOWA NR 85 IM. KAWALERÓW M…

Najczęściej zadawane pytania

Czy firma AMD Sport Sp. z o.o. startuje w przetargach publicznych?

Tak. AMD Sport Sp. z o.o. jest aktywnym wykonawcą zamówień publicznych z siedzibą w Poznań. Firma wygrała łącznie 21 przetargów.

Ile przetargów wygrała firma AMD Sport Sp. z o.o.?

Firma AMD Sport Sp. z o.o. wygrała 21 przetargów o łącznej wartości 10 356 923 zł. Średnia wartość kontraktu to 493 187 zł.

Z kim najczęściej współpracuje AMD Sport Sp. z o.o.?

Najczęstszym zamawiającym jest Gmina Buczek (3 zamówień).

Od kiedy AMD Sport Sp. z o.o. realizuje zamówienia publiczne?

Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 07.06.2022, a najnowszy z 01.06.2026.

Kto jest największą konkurencją dla AMD Sport Sp. z o.o. w przetargach?

Najwięksi rynkowi konkurenci firmy AMD Sport Sp. z o.o. to podmioty, które również często wygrywają przetargi w kluczowych dla niej obszarach, takich jak Roboty budowlane w województwie wielkopolskie. Na podstawie danych o wygranych zamówieniach, do najaktywniejszych rywali należą Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowego S.A. Kalisz, Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych S.A., COLAS Polska Sp. z o.o.. Należy pamiętać, że jest to analiza konkurencji rynkowej, ponieważ oficjalne dane nie zawierają pełnych list firm startujących w danym przetargu.