AKADEMIA DLA BIZNESU Sp. z o.o.
Analiza działalności
Trend miesięczny (24 mies.)
Top sektory CPV
Relacje z zamawiającymi
Najczęstsi zamawiający
| # | Zamawiający | Zamówienia | Udział | Wartość |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Wojewódzki Urząd Pracy w Łodzi | 6 | 2 027 051 zł | |
| 2 | Województwo Warmińsko-Mazurskie | 4 | 889 124 zł | |
| 3 | Mazowieckie Centrum Polityki Społecznej | 4 | 242 722 zł | |
| 4 | Regionalne Centrum Polityki Społecznej w Łodzi | 3 | 136 199 zł | |
| 5 | Województwo Łódzkie | 3 | 242 500 zł | |
| 6 | Wojewódzki Urząd Pracy we Wrocławiu | 2 | 677 392 zł | |
| 7 | POMORSKI OŚRODEK DORADZTWA ROLNICZEGO W LUBANIU | 2 | 49 300 zł | |
| 8 | Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji | 2 | 1 896 724 zł | |
| 9 | WOJEWÓDZTWO MAŁOPOLSKIE | 2 | 183 520 zł | |
| 10 | Województwo Śląskie | 2 | 247 750 zł |
Konkurenci AKADEMIA DLA BIZNESU Sp. z o.o. w przetargach publicznych
Na podstawie wygranych przetargów zidentyfikowaliśmy 3 kluczowe obszary rynku, w których AKADEMIA DLA BIZNESU Sp. z o.o. aktywnie konkuruje z innymi wykonawcami.
W skali kraju, łącząc wszystkie segmenty, najczęściej rywalizują z AKADEMIA DLA BIZNESU Sp. z o.o.: Agencja Ochrony ESKORT Sp. z o.o., Maxus Sp. z o.o., BPR Consulting Paulina Rydz.
Konkurenci w branży Edukacja i szkolenia
woj. MazowieckieNajwiększą liczbę kontraktów (20) na Edukacja i szkolenia na rynku mazowieckie zdobyła firma LINIA Andrzej Szope.
- 1LINIA Andrzej Szope20
- 2BPR Consulting Paulina Rydz20
- 3Edukacja ekologiczna Dagmara Hirsz16
- 4Centrum Szkoleń i Biznesu Janina Szymańska15
- 5Zakład Doskonalenia Zawodowego w Warszawie Centrum Kształcenia w Ciechanowie14
- 6Centrum Rozwiązywania Problemów Społecznych CSK Expert Rafał Gorczowski12
Konkurenci w branży Usługi biznesowe i prawne
woj. ŁódzkieW tym segmencie najsilniejszym rywalem jest Agencja Ochrony ESKORT Sp. z o.o. — 52 wygranych zamówień na Usługi biznesowe i prawne w województwie łódzkie.
- 1Agencja Ochrony ESKORT Sp. z o.o.52
- 2Maxus Sp. z o.o.44
- 3MM Service Monitoring Sp. z o.o.18
- 4ZAPOL Sobczyk Spółka Komandytowa14
- 5TS SERVICE Sp. z o.o.10
- 6MUSI Sp. z o.o.8
Konkurenci w branży Edukacja i szkolenia
woj. ŁódzkieW tym segmencie najsilniejszym rywalem jest STREFA ROZWOJU Danuta Rynkiewicz — 22 wygranych zamówień na Edukacja i szkolenia w województwie łódzkie.
- 1STREFA ROZWOJU Danuta Rynkiewicz22
- 2Sun & More Sp.zo.o.16
- 3Renex Electronics Education Center Marzena Szczotkowska-Topić14
- 4Centrum Szkoleniowe OMEGA Łukasz Dybała13
- 5OŚRODEK SZKOLENIA, KONSULTACJI I DORADZTWA OCHRONY PRACY Mariusz Krzyżański12
- 6BPR Consulting Paulina Rydz7
Analiza opiera się na firmach wygrywających przetargi w tej samej branży i regionie, ponieważ Biuletyn Zamówień Publicznych nie udostępnia list wszystkich oferentów.
Historia kontraktów
⬇ Pobierz raport (CSV) — za darmoWygrane przetargi (ostatnie 51)
Najczęściej zadawane pytania
Czy firma AKADEMIA DLA BIZNESU Sp. z o.o. startuje w przetargach publicznych?
Tak. AKADEMIA DLA BIZNESU Sp. z o.o. jest aktywnym wykonawcą zamówień publicznych z siedzibą w Łódź. Firma wygrała łącznie 51 przetargów.
Ile przetargów wygrała firma AKADEMIA DLA BIZNESU Sp. z o.o.?
Firma AKADEMIA DLA BIZNESU Sp. z o.o. wygrała 51 przetargów o łącznej wartości 11 271 840 zł. Średnia wartość kontraktu to 221 016 zł.
Z kim najczęściej współpracuje AKADEMIA DLA BIZNESU Sp. z o.o.?
Najczęstszym zamawiającym jest Wojewódzki Urząd Pracy w Łodzi (6 zamówień).
Od kiedy AKADEMIA DLA BIZNESU Sp. z o.o. realizuje zamówienia publiczne?
Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 31.10.2023, a najnowszy z 10.07.2026.
Kto jest największą konkurencją dla AKADEMIA DLA BIZNESU Sp. z o.o. w przetargach?
Najwięksi rynkowi konkurenci firmy AKADEMIA DLA BIZNESU Sp. z o.o. to podmioty, które również często wygrywają przetargi w kluczowych dla niej obszarach, takich jak Edukacja i szkolenia w województwie mazowieckie. Na podstawie danych o wygranych zamówieniach, do najaktywniejszych rywali należą LINIA Andrzej Szope, BPR Consulting Paulina Rydz, Edukacja ekologiczna Dagmara Hirsz. Należy pamiętać, że jest to analiza konkurencji rynkowej, ponieważ oficjalne dane nie zawierają pełnych list firm startujących w danym przetargu.